Oscura: Second Shadow

Oscura: Second Shadow
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Oscura: Second Shadow masalsı bir hikayeye sahip olan bir mobil platform oyunudur

Oscura: Second Shadow sürükleyici hikayesi ve kendine has bir tarza sahip olan görselliğiyle öne çıkan bir mobil platform oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda veya iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Oscura: Second Shadow'da Driftlands adlı fantastik dünyaya konuk oluyoruz. Driftlands genel olarak karanlık bir atmosfere sahip olan bir diyardır. Öyle ki bu diyar en iyi zamanlarında bile ürpertici bir hava sahiptir. Fakat hikayemizin geçtiği zaman dilimi bu iyi dönemden oldukça uzaktır ve karanlık Driftlands üzerine iyice çökmüştür. Driftlands'ın tek ışık kaynağı olan Aurora taşı her zamanki yeri olan deniz fenerinden bilinmeyen bir gölge yaratığı tarafından çalınmıştır. Oyunun ana kahramanı olan Oscura ise bu taşı bulup yerine geri döndürebilecek tek varlıktır. Biz ona bu mücadelesinde yardımcı olarak maceraya ortak oluyoruz.

Oscura: Second Shadow temel olarak ele alındığında içerisinde dinamik bulmacalara ve tuzaklara yer veren, modern bir tasarıma sahip olan ve göze hoş görünen grafiklerle süslenmiş bir platform oyunu. Dokunmatik cihazlar için optimize edilmiş kontrollere sahip olan oyun genel olarak kontrollerde sıkıntı yaşatmıyor. Oyundaki bölüm tasarımlarının oldukça yaratıcı olduğunu belirtmekte fayda var. Oyun atmosferi de oldukça başarılı.

Oscura: Second Shadow platform oyunlarını seviyorsanız denemekten keyif alabileceğiniz bir yapım.

YORUMLAR