PAC-MAN 5.0.1 (ios)

PAC-MAN

PAC-MAN
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Popüler Pac-man oyununun iPhone ve iPad'ler için geliştirilmiş sürümüdür.

En iyi atari oyunları arasında yer alan Pac-man’in iPhone ve iPad’ler için geliştirilmiş sürümüdür. Tamamen ücretsiz sunulan oyunda PACMAN çılgınlığını dilediğiniz yerde dilediğiniz an yaşayın.

Atari döneminden günümüze oldukça uzun zaman geçmesine rağmen popülerliğini hiç kaybetmeyen ender oyunlardan biri olan PACMAN, şimdi de iOS cihazlarımıza giriş yaptı. Labirent içerisinde hareket ederek sarı diskleri topladığımız oyunda hayalet ve canavarlara takılmadan tüm diskleri bitirmeye çalışıyoruz. Canavar ve hayaletleri bir süreliğine mavi renge dönüştürerek yenilebilir kılan büyük diskler bölümü tamamlamanızda yardımcı oluyor. Diskleri toplarken karşınıza çıkan meyve veya diğer öğeleri yiyerek ekstra puan elde edebiliyorsunuz. 10.000 puana ulaştığnızda ekstra can kazanıyorsunuz.

Retina ekran desteği sunan oyunda klasik labirentin dışında keşfedeceğiniz 8 yeni labirent bulunuyor. Kaydırma modu ve Joystik modu olmak üzere iki farklı kontrol seçeneği ve 3 zorluk seviyesinin bulunduğu, sizi çocukluğunuza götürecek oyunun başlıca özellikleri:

  • Klasik labirent ve keşfedeceğiniz 8 yeni labirent
  • İki farklı kontrol seçeneği
  • Üç oyun zorluk seviyesi
  • Retina ekran desteği

YORUMLAR