Panic Run 1.9 (ios)

Panic Run

1.9
Panic Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Panic Run, beceri oyunlarından hoşlanan kitlenin uzun süre boyunca elinden düşüremeyeceği bir oyun.

Panic Run, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış eğlenceli ve biraz da sinir bozucu bir beceri oyunu olarak tanımlanabilir. Adıyla da sinyallerini verdiği gibi bu oyundaki vaktimizin çoğu panikle geçiyor.

Oyunda kontrolümüze verilen karakteri yukarıdan düşen objelerden koruyarak mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaya ve en yüksek skoru almaya çalışıyoruz. Karakterimizi hareket ettirebilmek için ekrana hızlı dokunuçlar yapmamız yeterli oluyor. Kontrol mekanizması hızlı ve direkt çalıştığı için karakteri yönlendirmekte asla zorluk çekmiyoruz.

Oyundaki amacımız sadece yukarıdan düşen objelerden kaçmak değil aynı zamanda bölümlere serpiştirilmiş olan puanları da toplamak. Fakat bu noktada değinmemiz gereken bir nokta var o da üzerinde bulunduğumuz platformun yukarı doğru hareket ediyor olması. Bu hareket neticesinde objeleri takip etmekte güçlük çekiyoruz. Dolayısıyla işimiz her zaman biraz daha zorlaşıyor.

Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli ve refleks çalıştıran bir oyun arayışındaysanız Panic run beklentilerinizi sonuna kadar karşılayacaktır.