Paper Racer 1.2.1 (ios)

Paper Racer

Paper Racer
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Paper Racer ilginç bir yarış oyunudur

Paper Racer sıradışı tarzıyla öne çıkan, oyun severlere farklı bir araba yarışı deneyimi sunan ve iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'lerinizde oynayabileceğiniz bir mobil yarış oyunudur.

Paper Racer bize minyatür boyutlarda yüksek hızlı bir yarış deneyimi sunuyor. Oyunda öne çıkan en büyük özellik karakalem çizimlere benzer grafik yapısıdır. Bu grafik yapısı oyuna kendine has bir yapı kazandırırken oyunculara hızlı ve akıcı yarışlar yapabilme imkanı veriyor. Oyunda 16 adet özel olarak tasarlanmış yarış pisti yer almakta. Oldukça yüksek detaya sahip bu pistlerde farklı engeller yarışlar sırasında bize sürprizler yaratıyor ve oyuna heyecan katıyor. Oyunun özel fizik motoru sayesinde kullandığımız yarış arabaları bu pistlerle eğlenceli bir şekilde etkileşime geçebilmekte.

Paper Racer'ın en güzel yönü kendi yarış arabalarımızı oluşturmamıza imkan tanıması. iPhone telefonumuzun kamerasını kullanarak kendi çizdiğimiz yarış arabası resimlerini oyuna tanıtabilmekteyiz. Çizimlerimizi oyuna aktarma işlemi kolay bir şekilde gerçekleşebilmekte; çünkü herhangi bir fotoğraf düzenleme ve fotoğraf kesme işlemine ihtiyaç duymadan oyun araba çizimlerini arkaplandan ayırt edebiliyor. Paper Racer oluşturduğumuz yarış arabalarını arkadaşlarımıza göndermemize ve Facebook ve Twitter üzerinden paylaşmamıza da imkan tanıyor.

YORUMLAR