Paradise Island

Paradise Island
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Paradise Island, bir adanın kontrolünü sağlayarak yöneteceğiniz ve oynadıkça bağımlısı olacağınız bir iOS oyunudur.

Paradise Island, şehir kurma tarzındaki oyun yapısı ile sahip olduğunuz adayı yöneteceğiniz eğlenceli ve keyifli bir iOS oyunudur.

Oyundaki amacınız, kendi adanızı kurup işletmek. Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz iOS şehir kurma oyunlarından biri olan Paradise Island, tropik ve güneşli bir adayı işletmek üzerine kurulu. Turistlerin adanızı tercih etmesi için gerekli herşeyi yapmanız gereken oyunda, bu sayede para kazanabilirsiniz. Bunu yapabilmek için ise gazinolar, oteller, eğlence merkezleri, restoranlar ve diskolar yaparak turistlerin ilgisini çekebilirsiniz. Oluşturduğunuz bu binalar hasar gördükçe tamir etmeli ve ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilmelidir. Ada üzerinde bulunan kullanabileceğiniz alan sınırlı olduğundan, yeni topraklar satın alanarak kullanım alanınızı büyütebilirsiniz. Ayrıca adanıza sadece binalar değil, birbirinden renkli ve güzel bitkiler koyabilir ve gerekli gördüğünüz şekilde çevre düzenlemesi yapabilirsiniz.

Eğlenceli ve enteresan bir oynanışa sahip olan oyunun grafikleri oldukça etkileyici. Oynadıkça bağımlısı olmaktan kurtulamadığımız oyunlardan bir tanesi olmaya aday olan Paradise Island uygulaması kapalı olsa bir adanızda hayat devam etmektedir. Oyunda karşılaşacağını tsunami ve tayfun gibi doğal felaketler ise oyunun tuzu biberi olarak oyuna eğlence katmaktadır.

Simcity ve Farmville tarzı benzeri oyunları oynadıysanız Paradise Island oyununu beğeniceğinize eminim. iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Aşağıdaki bulunan tanıtım videosunu izleyerek oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

YORUMLAR