Path Talk

Path Talk
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Path Talk, popüler sosyal medya uygulaması Path'in yeni çıkarmış olduğu ücretsiz ve kullanışlı bir iOS mesajlaşma uygulamasıdır.

Path Talk, akıllı telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz yepyeni bir ücretsiz mesajlaşma uygulamasıdır. Path uygulamasının yeni ürünü olan Path Talk, popüler mesajlaşma uygulamaları WhatsApp ve LINE gibi arkadaşlarınız ve tanıdıklarınız ile tekli veya grup olarak mesajlaşabilmenizi sağlıyor.

Uygulamanın arayüzü oldukça renkli ve kullanışlı. Farklı renkler sayesinde göze de hitap eden tasarımıyla kullanıcıların dikkatini çeken Path Talk'un hem Android hem de iOS versiyonu piyasaya çıkmış durumda.

Müsait olmadığınız zamanlarda yada bataryanız biterken gelen mesajlara otomatik olarak cevap verebilen uygulama üzerinde aynı zamanda hızlı cevaplama özelliği de bulunuyor.

Uygulamanın en güzel özelliklerinden bir tanesi ise mesajlarımız içinde sıkça kullandığımız sevimli, sinirli, tepkili, şaşkın vs. yüz ifadelerine sahip ikonların özgün olması. Ayrıca uygulama içerisinde diğer mesajlaşma uygulamaları gibi sesli mesajlaşma özelliği de bulunuyor.

Uygulamanın 1.0 versiyonunu iPhone'larınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İlk versiyonu olduğu için uygulama üzerinde bazı ufak problemler bulunabilir. Bu hatalar geliştirici şirket tarafından en kısa süre içerisinde çözülecektir.