Photo Measures 3.8.4 (ios)

Photo Measures

Photo Measures
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fotoğraf çekerek, çeşitli alanların en, boy, yükseklik gibi ölçülerini alabilir ve notlar yazabilirsiniz.

Photo Measures uygulamasıyla iOS işletim sistemli cihazlarınızdan çektiğiniz fotoğraflar üzerinden ölçü alabilir ve saklayabilirsiniz.

Mobilya alacaksınız ve yerleştireceğiniz alana sığmayacağından mı endişeleniyorsunuz? Hiç dert etmeyin. Sadece ilgili alanın fotoğrafını çekerek, gerekli ölçüleri fotoğraf üzerinde not alabilir ve kolaylıkla bu işi halledebilirsiniz. Çektiğiniz fotoğraflar üzerinde alanın en, boy ve yükseklik gibi ölçülerini not alabilmenize olanak sağlayan Photo Measures; banyo, mutfak, oturma odası, yemek odası gibi alanlarda yapacağınız işlemleri oldukça kolay hale getiriyor. Ev sahipleri, emlakçılar, inşaat mühendisleri ya da tasarımcıların oldukça işine yarayacak uygulama, çalışmalarınızı kategorilere göre sınıflandırarak daha kolay ulaşmanızda da yardımcı oluyor.

Dropbox entegrasyonu ile çalışmalarınızı bulut hesabınıza aktarabileceğiniz gibi PDF ya da resim olarak galeriye kaydedebilir, e-postayla paylaşabilirsiniz. iPhone ve iPad cihazlarda çalışan uygulamanın bazı özellikleri şu şekilde sıralanıyor:

Fotoğraflar üzerinde ölçü alma ve not yazma,

  • Detaylı görünüm için yakınlaştırma seçeneği,
  • Çalışmalarınızı kategorilendirme,
  • Yüksek çözünürlükte kayıt ve paylaşma imkanı,
  • Fotoğrafları istediğiniz boyutlarda ve oranlarda dışarı aktarma.

YORUMLAR