Photon Flash Player 5.1 (ios)

Photon Flash Player

5.1
Photon Flash Player
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Photon Flash Player, iPhone akıllı telefonunuzda mutlaka olması gereken ve flash tarayıcı olma özelliği taşıyan harika bir uygulamadır.

Telefonlarımız her açıdan hayatımızı kolaylaştırsa da bazı noktalarda onlarında yetersiz kaldığını görüyoruz. Bazı internet sitelerinin veya Flash tabanlı herhangi bir şeyin açılmadığı durumlara mutlaka denk gelmişizdir. Bu noktada çözüm arayışlarımız hep farklı eklentiler üzerine oldu. 

Photon Flash Player, flash tarayıcı olma özelliği taşıyan, online video akışı eklentisi Flash Player desteğiyle olmazsa olmaz uygulamalardan biri. Yüklediğiniz andan itibaren tarayıcı üzerinden hızlı bir şekilde internette gezinti yapabiliyorsunuz. Kendi cihazınızda sorun çıkaran ve Flash desteği isteyen videoları izleyemiyorsanız herhangi bir eklentiye gerek duymadan Photon Flash Player'ı kullanabilirsiniz. 

iPhone akıllı telefonlarınıza mutlaka indirmeniz gereken bu uygulamada, sıkça gezdiğiniz sitelerde de tarama deneyiminizin daha hızlı gerçekleştiğini göreceksiniz. Dinamik bant genişliği ayarı yapma konusunda da kullanıcıları özgür bırakan Photon, vazgeçemeyeceğiniz uygulamalar arasında yer alıyor. Özellik olarakta oldukça zengin bir yapısı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Sınırsız sekme desteği, her türlü flash içeriğini oynatabilme, akıllı url arama özelliği, FLV ve SWF formatlarını sorunsuz oynatabilme, gizli ve özel tarama desteği ile aradığınızı fazlasıyla bulabiliyorsunuz.

Uygulamanın 3 farklı navigasyon modu olduğunu da söyleyelim. Her biri farklı bir yaratıcı deneyimi yaşatıyor. Finger mod, drag hand mod ve mouse mod'u teker teker kullandığınızda farkı kolay bir şekilde hissedebiliyorsunuz.

Daha önce pek çok tarayıcı değiştiren insanlara ilaç gibi gelecek Photon Flash Player'ı bir defaya mahsus olmak kaydıyla ücretli olarak indirebilirsiniz. İçinde barındırdığı özelliklerin hakkını veren nadir uygulamalardan biri olduğunu düşünüyorum. Denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR