Pic Combo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    76

  • Üretici

    Deveci Games

Pic Combo, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz farklı bir kelime oyunudur.

Mobil cihazlar üzerinde en çok oynanan kelime oyunları arasında yer alan Icomania'yı bitirdiyseniz ve sizi daha çok zorlayacak bir kelime oyunu arıyorsanız Pic Combo'yu mutlaka denemelisiniz.

Kelime oyunlarında usta olduğunuzu ve İngilizce bilginizin çok ileri seviyede olduğunu mu düşünüyorsunuz? O zaman sizi zorlayacak bir kelime oyunu olan Pic Combo'yu denemenin zamanı gelmiş demektir.

Ekranda bu kez sizleri bir yerine iki farklı resmin beklediğini ve bulmanız gereken tüm kelimelerin ekran üzerinde görüntülenen iki resmin size anlatmak istediği kelimelerin birleşiminden oluştuğunu düşünsenize. Söylemesi bile bu kadar karışıkken doğru kelimeleri bulmak nasıl kolay olabilir ki?

Daha önce de söylediğim gibi sizi zorlayacak ama bir o kadar da kendine bağlayacak bir oyuna ihtiyacınız varsa Pic Combo'yu mutlaka telefonunuz üzerine kurmalı ve hemen oynamaya başlamalısınız.

Resimlerde yer alan kelimelerin size neyi anlattığını bulduktan sonra, aşağıda yer alan harfler yardımıyla iki kelimenin birleşiminin size neyi anlattığını bularak doğru kelimeyi yazmalı ve sonraki bölümlere geçmelisiniz.

Arkadaşlarınızla kendi aranızda yarışabileceğiniz bu keyifli oyunu mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR