Pinch 2 Special Edition

Pinch 2 Special Edition
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pinch 2 Special Edition bulmaca oyunlarından hoşlanan herkesin denemesi gereken yapımlardan biri.

Pinch 2 Special Edition iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir bulmaca oyunu. Genel yapı olarak hem küçük hem de büyük yaştaki oyunseverlere hitap eden Pinch 2 Special Edition'da birbirindne farklı bulmacalarla donatılmış bölümler bulunuyor. Karakterimizi bu bölümler içerisinde yönlendirerek sonuca ulaşmayı amaçlıyoruz.

Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız gibi Pinch 2 Special Edition'da da bölümler kolaydan zora doğru sıralanmış. İlk birkaç bölümü oynayarak oyunun genel işleyişine ve atmosferine alışıyoruz. Bu aşamayı geçtikten sonra ise oyun gerçek yüzünü göstermeye başlıyor.

Toplamda 100 bölüm olduğu için kısa sürede monotonlaşmayan Pinch 2 Special Edition'da bölümlerde sergilediğimiz performansa göre kazanabileceğimiz 20 farklı başarım bulunuyor. Başarımlara ek olarak lider tabloları da oyunu keyifli kılan detaylar arasında. Bu sayede oyuncular kendi puanlarını diğer oyuncuların puanlarıyla karşılaştırarak keyifli bir rekabet ortamı yaratabilir.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen ve keyifli bir bulmaca oyunu deneyimi yaşatan Pinch 2 Special Edition herkes tarafından büyük bir beğeniyle oynanacaktır.