Pit Stop Racing : Club vs Club

Pit Stop Racing : Club vs Club
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Akıllı cihazınızda sokak yarışlarına merhaba deyin.

Gabangman Studios tarafından İOS platformu oyuncularına tamamen ücretsiz olarak sunulan Pit Stop Racing : Club vs Club, oyunculara alışılmışın dışında bir yarış dünyası sunuyor.

Kaliteli grafiklerin ve geniş içeriğin yer aldığı yapımda, bizleri aksiyon ve adrenalin dolu bir yapı karşılıyor. Oyuncular gerçek zamanlı olarak birbirleri ile yarışlara katılabilecek ve rekabet ortamında sürükleyici bir yapı ile karşı karşıya gelecekler.

Oyun içerisinde tezahürat eden seyirciler de yer alacak. Motor seslerinin de fevkalade bir yapı ile karşımıza çıkacağı oyunda, sürükleyici bir yarış ortamına giriş yapacağız. Oyun içerisinde yer alan araçlar mini olma özelliği taşıyor. Aynı şekilde yardımcı kokpitimiz de mini karakterlerden oluşuyor. Bu yönden de oldukça hoş görünen mobil oyun, adeta eğlence yüklüdür. Basit kontrollere sahip olan oyuna kolay bir şekilde adapte olabilecek ve diğer oyunculara meydan okuyabileceğiz.

Çeşitli turnuva de liglerle desteklenen yapım, çeşitli ülkelerdeki yarış severleri ortak bir çatı altında topluyor. Oyuncular yeteneklerini ve şoförlük deneyimlerini Pit Stop Racing : Club vs Club ile ispatlayabilirler.

YORUMLAR