PitchLab Guitar Tuner 1.0.15 (ios)

PitchLab Guitar Tuner

PitchLab Guitar Tuner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PitchLab Guitar Tuner, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz başarılı bir enstrüman akort etme uygulamasıdır.

PitchLab Guitar Tuner, telli müzik enstrümanı çalanların en büyük ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş bir akort etme uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. iPhone ve iPad cihazlarına kurup rahatlıkla kullabileceğiniz bir uygulama olan PitchLab Guitar Tuner, ister amatör olun ister profesyonel, bu konudaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik başarılı bir yazılım olmayı başarıyor.

Enstrüman çalanlar mutlaka akortlarda sorun yaşamışlardır. Kendileri yapmak yerine bir başkasından yardım istemiş veya bununla artık uğraşamam deyip müzik yapmayı bırakmışlardır. Sizleri bilmem ama bir enstrüman çalma konusunda şıpsevdi olan ben, pek çok eleştiriye maruz kaldım. Bazen akort işinden anlamadığımdan bazen de çok sıkıldığımdan herhangi bir enstrümana bağlanamadım. PitchLab Guitar Tuner sayesinde kolay kullanımın da yardımıyla enstrümanlarınızın kendi ayarlarını yapmak artık mümkün oluyor.

Nasıl mümkün olduğuna gelince; gitar, keman, mandolin, ukulele, banjo, buzuki, pedal steel... ve daha pek çok enstrümanın ayarını çok kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Acemi veya profesyonel olmanız da farketmiyor. Telefonunuzdan PitchLab Guitar Tuner uygulamasını açtıktan sonra enstrümanınızı seçerek akıllı cihazınızı bir kenara bırakıyorsunuz. Daha sonra örneğin gitar kullandığınızı düşünelim, tellerine vurarak doğru akora ne kadar yaklaştığınızı görebiliyorsunuz. Bu takip işlemini tamamladığınızda ise işleminizi kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Uygulamanın tek güzel yanı bu da değil elbette. İsterseniz gitar telleriyle birlikte akort edebilir, isterseniz frekans aralığını görerek de akort yapabilirsiniz. Bu tamamen size kalmış. Ayrıca uygulama sayfasından örnek enstrüman akortlarına ulaşmanız mümkün.

PitchLab Guitar Tuner uygulamasını ücretsiz olarak App Store'dan indirebilirsiniz. Akort etme konusunda sıkıntı yaşayanların mutlaka denemeleri gerektiğini düşünüyorum. İndirmenizi öneririm.