Pixel Hunting: Survival & Craft

Pixel Hunting: Survival & Craft
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pixel Hunting: Survival & Craft, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir hayatta kalma oyunudur.

Pixel Hunting: Survival & Craft, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir hayatta kalma oyunu olarak dikkat çekiyor. Büyük bir dünyada gerçekleşen oyunda kendi dünyanızı yaratıyorsunuz.

Minecraft tarzı küp grafiklere sahip olan Pixel Hunting oyununda elde ettiğiniz malzemeleri kullanarak yeni silahlar inşa ediyor ve vahşi hayvanları avlamaya çalışıyorsunuz. Gerçek bir dünyada geçen oyunda binalar inşa edebilir ve avcılık yeteneklerinizi konuşturabilirsiniz. Zorlu görevlerin ve vahşi hayvanların yer aldığı oyunda gerçek bir avcılık deneyimi yaşıyorsunuz. Oyunda yer alan craft sistemi sayesinde elde ettiğiniz malzemelerle yeni nesneler üretebilir ve kendinize yeni silahlar geliştirebilirsiniz. Kendi dünyanızı yarattığınız ve hayatta kalmaya çalıştığınız oyunda inanılmaz sahneler de sizleri bekliyor. Oldukça heyecanlı bir oyun olan Pixel Hunting sizleri bekliyor. Ayrıca oyunda yer alan kontroller de oynayanı yormuyor ve eşsiz bir deneyim sunuyor.

Pixel Hunting oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR