Playboy NOW

Playboy NOW
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Playboy NOW uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan en son eğlenceli ve keyifli haberlere ulaşabiliyorsunuz.

Playboy NOW uygulaması, Playboy’un sunduğu en son haberlere kolayca erişmenize yardımcı olabilen ücretsiz araçlar arasında yer alıyor ve iPhone yahut iPad cihazlarınızdan kullanılabiliyor. Bir haber uygulaması olarak diğer pek çok uygulamanın aksine eğlence üzerine odaklanan uygulama, böylelikle canı sıkılanların imdadına yetişecektir. Arayüz tasarımı ve işlevleri bakımından kolayca kullanılabilir bir yapıya sahip olan Playboy NOW’a göz atmadan geçmeyin derim.

Uygulamanın içerisinde yer alan haber kategorileri genel olarak eğlence, gece hayatı, ünlüler, otomobiller, oyunlar ve tabii ki bir Playboy klasiği olarak kızlar üzerine şekillendirilmiş. Siyasi ve ciddi haberlerin olmaması sayesinde uygulamayı kullanırken canınızı sıkacak herhangi bir şeyden kolaylıkla uzak durabileceğinizi söyleyebilirim.

Hem yazılı haberlere hem de galerilere ve videolara sahip olan Playboy NOW, böylelikle bir şeyler okumadan direkt olarak görmek isteyen kullanıcıları da tatmin edebiliyor. Varolan bu multimedya içeriklerini dostlarınızla paylaşabilmek için kullanabileceğiniz paylaşım butonları da uygulama içerisinde mevcut.

Sadece yetişkinlere yönelik değil, genel olarak herkese yönelik diyebileceğim bir içerik tarzına sahip olan Playboy NOW, böylece müstehcen içeriklerden kaçınmak isteyen kullanıcıların da beklentilerini karşılamakta yeterli olacaktır.
Elbette Playboy NOW’ın çalışması için aktif bir internet bağlantınızın olması gerekiyor. Fakat multimedya içeriklerini 3G üzerinden görüntülemeye çalışmanızın kotanızı biraz fazla harcayabileceğini aklınızdan çıkarmayın.

YORUMLAR