Plumber 1.0.2 (ios)

Plumber

Plumber
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    144

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Plumber, iOS cihazınızda oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli ve sürükleyici bir bulmaca oyunudur.

Plumber, Apple akıllı telefon ve tabletinizde oynayabileceğiniz kolay ve zevkli bir bulmaca oyunudur.

Yüksek kalitede grafikleriyle dikkat çeken oyunda bulmaca türündeki oyunda temel amacınız, boruları birbirine bağlayarak sızıntıyı önlemek. Borulara dokunarak boruları çeviriyor ve tam bir boru oluşturduğunuzda su seviyesinin azalmasını sağlıyorsunuz. Tüm boruları birbirine başarılı bir şekilde bağladığınızda su taşmasını engelliyor ve bölümü tamamlıyorsunuz.

Zincirleme ve Düello adını taşıyan iki farklı oyun modu, oyundan kısa sürede sıkılmanızı engelliyor. Süreye karşı oynadığınız 200 bölümden oluşan Düello oyun modu veya çeşitli ödül ve cezaların bulunduğu serbest ve sürükleyici oyun modu Zincirleme oyun modundan dilediğinizi seçebilirsiniz. Su barı çok hızlı bir şekilde dolduğundan, iki oyun modunda boruları birleştirmek için oldukça hızlı düşünmeniz gerekiyor. Üzerinde kilit simgesi beliren boruları herhangi bir yöne çeviremiyorsunuz. Puanlı boruları birbirine bağlamanız durumunda puanınızı doğru orantıda katlayabiliyorsunuz.

Oyunun menüleri de oldukça basit tasarlanmış. Oyna butonuna dokunduğunuzda karşınıza çıkan iki farklı oyun modundan dilediğinizi seçerek oyuna hızlıca başlayabilir, dilerseniz oyun yapımcısının diğer oyunlarına göz atabilirsiniz. Ayarlar bölümünden müzik, ses ve eğitim (oyunun akışını gösteren uyarılar) gibi temel işlevlere ulaşmanız mümkün.

Plumber, ( Tesisatçı) düşünce gücünüzü geliştirebileceğiniz yüzlerce bölümün ve farklı oyun modlarının yer aldığı basit görünümlü zevkli oyunlardan biri.

YORUMLAR