Pocket Jump: Casual Jumping Game 1.1.1 (ios)

Pocket Jump: Casual Jumping Game

Pocket Jump: Casual Jumping Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1

  • Üretici

    Cold Soda

Farklı karakterler aracılığıyla çeşitli engelleri aşabileceğiniz ve yıldız toplayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur.

Android ve İOS işletim sistemlerine sahip tüm cihazlardan sorunsuz bir şekilde ulaşacağınız ve bağımlısı olacağınız Pocket Jump: Casual Jumping Game, ilginç karakterleri yöneterek çeşitli engellerin yer aldığı parkurlarda yarışabileceğiniz eşsiz bir bulmaca oyunudur.

Etkileyici grafikerli ve keyif verici müzikleri ile oyun severlere sıra dışı bir deneyim sunan bu oyunda asıl amaç, karakterlerinizi engellerin üzerinden atlatarak yıldız puanlar toplamak ve farklı bölümlerin kilidini açmaktır. Oyunun kontrolleri oldukça basittir. Parmağınızı ekranın üzerinde gezdirerek karakterlerinize yön verebilirsiniz. Ayrıca ekranı yukarı doğru kaydırarak zıplatma işlevini yerine getirebilir ve engellere takılmadan yolunuza devam edebilirsiniz.

Oyun içerisinde yer alan penguen, mısır kovası, şeker, kedi, kuzu ve daha onlarca farklı karakter arasından dilediğinizi seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Ayrıca maksimum seviyede yıldız puana ulaşarak farklı karakterlere sahip olabilirsiniz. Çevrimdışı modu ile internet bağlantısına ihtiyaç duymadan istediğiniz zaman oyunu oynayabilirsiniz.

Mobil oyunlar arasında bulmaca kategorisinde yer alan ve ücretsiz olarak sunulan Pocket Jump: Casual Jumping Game, geniş oyuncu kitlesi ile dikkat çeken kaliteli bir oyundur.

YORUMLAR