Pogo Plumber

Pogo Plumber
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pogo Plumber'da pogo çubuğuyla yol almaya çalışan bir muslukçunun aksiyon dolu macerasına ortak alıyoruz.

Pogo Plumber, iOS cihaz sahiplerinin keyifle oynayabilecekleri bir oyun. Oyunda pogo yapmaya merak salan bir musluk tamircisinin kontrolünü ele alıyor ve engellerle dolu sokaklarda yol almaya çalışıyoruz.

Oyunda ilerlerken karşımıza farklı formlarda engeller çıkıyor. Çevresel faktörler dikkat etmemiz gereken tek şey değil. Kuşlar bile muslukçumuz için ciddi anlamda tehdit oluşturuyor. Onlara değmeden yol almalı ve gidebileceğimiz kadar ileri gitmeliyiz. Bu sırada çeşitli yerlere serpiştirilmiş altınları da toplamamız gerekiyor. Basit gibi görünse de bunların hepsini aynı anda yapmaya çalıştığımız için oyun bir noktadan sonra karmaşık hale geliyor ve başarıyla tamamlaması zor bir hale geliyor.

Oyunun kontrol mekanizması son derece basit bir yapıya sahip. Ekrana basarak karakterimizi pogo çubuğu üzerinde zıplatabiliyoruz. Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız gibi Pogo Plumber'da da ço ksayıda bonus ve güçlendirici mevcut. Çevrimiçi lider tabloları hazırlayan oyunda arkadaşlarımızla da mücadele edebiliyoruz.

Özet olarak Pogo Plumber keyifli bir oyun. Grafikleri daha iyi olabilir fakat bu haliyle de memnuniyetsizlik yaratacağını düşünmüyorum. Eğer basit oyunlardan hoşlanıyorsanız Pogo Plumber sizin için yerinde bir tercih olacaktır.

YORUMLAR