Polybear: Ice Escape 1.1 (ios)

Polybear: Ice Escape

1.1
Polybear: Ice Escape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Polybear: Ice Escape mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu

Polybear: Ice Escape oyunculara keyifli bir oyun deneyimi sunan ve güzel görünen bir mobil sonsuz koşu oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Polybear: Ice Escape'de ana kahramanımız bir kutup ayısı. Polybear: Ice Escape bize hem eğlenceli bir oynanış sunuyor, hem de küresel ısınmanın tehlikelerine dikkat ediyor. Bilindiği üzere her yıl küresel ısınma nedeniyle daha çok buz eriyor ve deniz seviyesi yükseliyor. Dünya için büyük bir tehlike olan bu durum devam ettiği takdirde kutuplar yok olma riskiyle karşı karşıya kalıyor. Bu da iklimlerin değişmesine, sel ve fırtına gibi afetlerin çoğalmasına neden oluyor. Şu an kutuplardaki buzların aşırı erimesinin sonucu olarak kutup ayıları avlanamamakta ve aç kalarak ölmekte.

Polybear: Ice Escape'de temel amacımız kahramanımız olan kutup ayısının eriyerek batan buz kütleleri üzerinde ilerleyerek kaçmasını sağlamak. Eğer takılırsak üzerinde durdurğumuz buz yok oluyor ve denize düşüyoruz. Ne kadar uzun süre ilerlersek o kadar yüksek puan kazanıyoruz ve puanlarımızı diğer oyuncuların puanlarıyla karşılaştırabiliyoruz. Ayrıca kutup ayısı dışında ejderha, at, fok, köpek, geyik ve dinozor gibi farklı oyun kahramanlarının da kilidini açabilmeniz mümkün.

Polybear: Ice Escape'i tek dokunuşla oynayabiliyorsunuz. Oyunun Google'ın materyal tasarımını andıran grafikleri genel olarak tatmin edici bir kalite sunmakta.

YORUMLAR