PolyGen 5.0.0 (ios)

PolyGen

PolyGen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PolyGen, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir resim düzenleme uygulamasıdır.

PolyGen, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir kişiselleştirme uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. PolyGen uygulaması ile basit duran resimleri birer sanat harikasına dönüştürebilir ve eşsiz gradientler oluşturabilirsiniz.

Eşsiz gradientler oluşturup harika sanat eserleri ortaya çıkarabileceğiniz bir uygulama olarak karşımıza çıkan PolyGen, telefonunuza stil katacak. Uygulama ile oluşturduğunuz resimleri telefonunuza duvar kağıdı yapabilir ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Tamamen hayal gücünüze göre gradientler oluşturabileceğiniz uygulamada tamamen özgürsünüz. Kendi zevkinize göre şekiller oluşturabilir ve renklendirmeler yapabilirsiniz. Fotoğraflarınıza ayrı bir hava katacak olan uygulama ile sınırsız resim oluşturabilirsiniz. Gelişmiş bir editöre sahip olan uygulama ile fotoğraflarınızı kısa sürede sanat harikalarına dönüştürebilirsiniz. Uygulama ile oluşturduğunuz resimleri akıllı telefonlarınıza duvar kağıdı olarak atayabilir ve resimleri arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.

Uygulama Özellikleri;

  • Sonsuz desen oluşturma
  • Renk, kontrast ve boyut ayarlamaları
  • Soyut sanat
  • Gelişmiş editör

PolyGen uygulamasını iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR