Pop the Lock 1.4 (ios)

Pop the Lock

1.4
Pop the Lock
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pop the Lock, zamanında dokunuşlarla kilidi açmaya çalıştığınız bir iOS oyunu.

Pop the Lock, iPhone ve iPad’imizde keyifli zaman geçirmek adına oynayabileceğimiz can sıkıntısına birebir oyunlar arasında ve Türk yapımı olduğunu özellikle belirtmek istiyorum. Ücretsiz olarak indirip sonuna kadar hiçbir ücret ödemeden oynayabiliyoruz.

Oyunda amacımız kilitli mekanizmayı açmak. Kilidi açmak için gerekli kodu bilmiyoruz ancak kodu temsil eden sarı renkteki yuvarlağın üzerinde yaptığımız her dokunuşumuzda kilidin kaldırılmasına bir adım daha yaklaşmış oluyoruz. Kilitli kasa üzerindeki numarayı temsil sarı renkli obje sabit olmadığından ve de hiç tahmin edemediğimiz noktalarda aniden çıktığından işimiz oldukça zor. Zamanlamayı iyi yapmazsak onca uğraşımız boşa gidiyor ve bölüme sil baştan başlıyoruz.

Göz yormayan olabildiğince sade görsellerle bizleri karşılayan oyunda bölüm bölüm ilerliyoruz. Her bölümde kilidi açan numaraların sayısı artıyor. İşin kötüsü hata yaparsak mekanizma tümüyle kilitleniyor.

Oyunda tamamen eğlence amaçlı hazırlanmış. Puan yapma, birilerini geçme gibi dertleriniz olmadan oynuyorsunuz. Bu bağlamda oyun internet bağlantısı da gerekmiyor. Kafa yormadan tek başınıza zaman geçirmek amacıyla hemen açıp oynayabileceğiniz türde, fazla oynamada biraz sıkan bir refleks oyunu. Hız gerektiren oyunları seviyorsanız indirin derim.

YORUMLAR