Portal - Wifi File Transfers 1.1 (ios)

Portal - Wifi File Transfers

1.1
Portal - Wifi File Transfers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Portal - Wifi File Transfers pratik bir kablosuz dosya transferi uygulamasıdır

Portal - Wifi File Transfers kullanıcılara bilgisayarlarından mobil cihazlarına pratik bir şekilde kablosuz dosya transferi yapma imkanı veren bir mobil uygulama.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir dosya transfer uygulaması olan Portal - Wifi File Transfers zahmetsiz bir yapılandırma sürecinin ardından dosyalarınızı transfer edebilmenizi mümkün kılıyor. Portal - Wifi File Transfers ile sadece bilgisayarınızdan iOS cihazınıza dosya gönderebileceğinizi belirtmekte fayda var. Uygulama henüz mobil cihazlarınızdan bilgisayarınıza dosya aktarmanıza izin vermiyor.

Portal - Wifi File Transfers ile fotoğraflarınızı, videolarınızı veya diğer dosyalarınızı iOS cihazınıza hızlı bir şekilde gönderebiliyorsunuz. Bu iş için bilgisayarınıza herhangi bir program yüklemeniz de gerekmiyor. Bunun yanında Portal - Wifi File Transfers internet bağlantınızı kullanmıyor. Uygulama yerel kablosuz ağınız üzerinden dosya transferi yaptığı için interent hızınız veya adil kullanım kotası limitiniz transfer hızını eetkilemiyor. Portal - Wifi File Transfers 1 GB üzerindeki boyuta sahip dosyaları oldukça hızlı bir şekilde transfer edebiliyor. Portal - Wifi File Transfers'i kullanabilmek için bilgisayarınızın ve iOS cihazınızın aynı kablosuz ağa bağlı olması yeterli.

Portal - Wifi File Transfers'i bilgisayarınızda internet tarayıcınız üzerinden kullanıyorsunuz. Portal dosya transfer edebilmek için ilk önce uygulamayı indirin, sonrasında http://portal.pushbullet.com/ sayfasını internet tarayıcınız üzerinde açın ve karşınıza çıkan QR barkodunu telefon veya tabletinizde açık olan Portal uygulaması üzerinden taratın. Cihazlar eşleştikten sonra transfer etmek istediğiniz dosyaları tarayıcınız üzerinde açık olan Portal sayfasının üzerine sürükleyerek bırakın.

YORUMLAR