Pratik İngilizce 2.48 (ios)

Pratik İngilizce

Pratik İngilizce
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pratik İngilizce sayesinde İngilizce dil bilgisi kurallarına göz gezdirebilir ve pratik yapabilirsiniz.

Pratik İngilizce her ne kadar ücretli olarak sunuluyo olsa da kesinlikle denemeye değer bir uygulama. Bu kategoride yer alan çoğu alternatif ücretsiz olarak sunulsa da yetersiz içerikleriyle kullanıcılara pek fazla bir şey katamıyor ve İngilizce anlamında gelişmelerine yardımcı olamıyor.

Pratik İngilizce farklı seviyedeki kullanıcıların İngilzice pratiği yapmasına olanak sağlıyor. Bildiğiniz gibi İngilizce hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi ve günlük yaşamın her anında kullanır hale geldik. Mobil cihazlarla birlikte giderek daha da global hale gelen dünyada yabancı dil bilmek artık bir lüksten çok bir zorunluluk.

Fakat ne yazık ki günlük hayatın koşuşturması arasında İngilizce çalışmaya vakit bulamıyor olabilirsiniz. İşte tam da bu gibi durumlar için geliştirilen Pratik İngilizce sunduğu kapsamlı çözümlerle kullanıcıların İngilizce bilgisini yükseltiyor.

Uygulama son derece şık bir arayüzden oluşuyor. Uygulama içerisinde yardımcı fiiller, zarflar, edatlar, bağlaçlar, şart cümleleri, isimler, sıfatlar ve fiiller gibi farklı dil bilgisi konuları yer almakta. Eğer siz de İngilizce öğrenmek istiyor ve bunun için bir başlangıç noktası arıyorsanız Pratik İngilizce size bu konuda yardımcı olabilir.

YORUMLAR