Prey Anti Theft 0.6.3 (ios)

Prey Anti Theft

Prey Anti Theft
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Prey Anti Theft, iPhone ve iPad için açık kaynak kodlu anti-hırsızlık uygulamasıdır.

Prey, çalınan ve kaybolan akıllı cihazlarınıza uzaktan erişim imkanı tanıyarak verilerinizi yetkisiz kişilerin erişimine kapatan bir anti-hırsızlık uygulamasıdır.

Tek bir hesap üzerinden tüm cihazlarınızı yönetme imkanı tanıyan güvenlik uygulaması ile kaybolan veya çalınan mobil cihazınıza uzaktan müdahale edebilir, verilerinizi koruyabilirsiniz. Hem GPS hem de WiFi bağlantısı üzerinden iPhone ve iPad’inizin coğrafik konumunu harita üzerinden görebilir, dahili ön ve kamerayı kullanarak resim çekebilirsiniz. Telefonunuz sessiz konumda olsa dahi uzaktan alarm çalmasını ve ekranda uyarı mesajının görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

Popüler teknoloji sitelerinden yüksek not almayı başaran anti-hırsızlık uygulamasını ücretsiz hesabınızı oluşturarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Hesabınızla 3 farklı cihazı koruma altına almanız mümkün. Kullanıcı dostu arayüze sahip uygulamanın Ayarlar bölümü de oldukça sade tutulmuş. Yeni cihaz ekleme, kamufle modu seçeneği, konum dinleyicisi gibi özellikleri tek dokunuşla açıp kapatabiliyosunuz. Prey hesabınıza internet tarayıcınız üzerinden giriş yaparak kaybolan veya çalınan cihazınızı rahatlıkla yönetebiliyorsunuz.

Ücretsiz Prey hesabınızı yükseltmeniz durumunda şu ek özelliklerden faydalanabiliyorsunuz:

  • Tam gerçek zamanlı kontrol
  • Tüm bilgilerin SSL güvenlik protokolü ile şifrelenerek gönderilmesi
  • Cihazın son aktif olduğu konumu görebilme
  • Her bir cihaz için 100 rapor saklama
  • İhtiyaç duymanız halinde e-posta ile destek

YORUMLAR