Prime Peaks 2.5.3 (ios)

Prime Peaks

Prime Peaks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    19

  • Üretici

    A25 Apps

Eğlence dolu dünyada araba süreceğiz.

A25 Apps tarafından mobil platform oyuncularına ücretsiz olarak sunulan Prime Peaks ile keyifli bir atmosfer bizleri bekliyor.

Gerçekçi fizik motorunun kullanıldığı oyunda eşsiz grafikler ve özellikler yer alıyor. Oyun içerisinde çok sayıda birbirinden farklı araç bulunmaktadır. Bu araçların büyük bir kısmı kilitlidir. Oyuncular mevcut araçları ile bu araçların kilidini açabilecekler. Oyuncular dilerlerse mevcut araçlarının performansını da arttırarak daha iyi bir hale getirebilirler. 

Mobil yarış oyunları arasında yer alan yapımda, kış ve yaz temaları da bulunmaktadır. Oyuncular eğlenceli oyun deneyimi ile farklı araç kullanma şansı elde edecek ve keyif dolu dakikalar yaşayacaklar. Lider tablolarının da yer aldığı oyunda, en iyi sürücü olmak için mücadele edeceğiz.

Oyundaki amacımız birbirinden farklı pistlerde ilerleyebildiğimiz kadar ilerleyebilmektir. Buna ek olarak oyun içerisinde bazen maden yollarında da araçlar sürecek ve adrenalini farklı bir boyuta çıkaracağız. Oyun ekranında bulunan gaz ve fren pedalını doğru kullanarak aracıma farklı ivmeler kazandırabilecek ve piyasadaki en iyi tırmanma oyunlarından bir tanesi olan Prime Peaks’i oynayacağız.
 

YORUMLAR