Pro Metronome 3.13.1 (ios)

Pro Metronome

Pro Metronome
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    155

  • Üretici

    Xiao Yixiang

Pro Metronome, iOS cihazlar üzerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş bir metronom uygulaması.

Pro Metronome, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanılmak amacıyla geliştirilmiş bir metronom uygulaması. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama özellikle müzikle ilgilenen ve bu alanda kullanabilecekleri pratik bir metronom uygulaması arayanarın tercih etmesi gereken seçeneklerden bir tanesi.

Bildiğiniz gibi metronom, sabit bir ritim elde etmek amacıyla düzenli aralıklarlar vuruş sesleri çıkartan bir araç. Fakat bu aracı ne yazık ki her zaman yanımızda taşıyamıyoruz. Hal böyle olunca bu konuda kullanabileceğimiz çok daha pratik bir seçenek ihtiyacı ortaya çıkıyor. Pro Metronome bu ihtiyaca cevap verebilmek amacıyla geliştirilmiş bir uygulama.

Pratik kullanım özellikleriyle dikkat çeken Pro Metronome, içgüdüsel bir arayüze sahip ve dolayısıyla hiçbir zorlukla karşılaşılmadan kullanılabiliyor. Klasik metronomlarda sunulan özelliklere ek olarak Pro Metronome'da kendi ritmimizi oluşturabilme şansına sahip oluyoruz. Buna ek olarak ses yüksekliği, zamanlayıcı, kilitli ekranda çalışabilme özelliği gibi daha pek çok özelliğe de sahip.

Pro Metronome'un Apple Watch için de desteği mevcut. Açıkçası ücretsiz olarak sunulup da bu denli özellikler sunan çok fazla bir alternatif yok. Siz de mobil cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir metronom uygulaması arıyorsanız Pro Metronome beklentilerinizi karşılayacaktır.

YORUMLAR