Pro Pinball 1.0.0 (ios)

Pro Pinball

Pro Pinball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pro Pinball, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz kaliteli bir pinball oyunu.

Pro Pinball, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz üst düzey kaliteye sahip bir pinball oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda yer alan grafik kalitesini ve oyun atmosferini göz önüne aldığımızda bu düzeyde benzer bir oyun bulmanın epey zor olduğunu belirtebiliriz.

Oyuna ilk girdiğimizde bizi kendine hayran bırakan görsellerin haricinde oyunun en güçlü olduğu noktalar arasında gerçekçi fizik motoru yer alıyor. Topun sekmesi ve parçalarda bıraktığı etkiler oyun salonlarında oynadığımız pinball'lardan katbekat daha iyi bir etki bırakıyor.

Anlık olarak ayarlanan ışık şiddeti de oyunun başarılı olmasını sağlayan detaylar arasında. Pinball oyunlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan arka plan müzikleri Pro Pinball'da da unutulmamış. Müziklerin genel atmosferle son derece uyumlu olduğunu belirtebilirim. Farklı oyun modlarıyla zenginleştirilen Pro Pinball'da canınız hangi modu isterse onu oynamakta özgürsünüz.

Oyun salonlarının vazgeçilmez oyunları arasında yer alan pinball'u mobil cihazınızda oynamak istiyorsanız Pro Pinball'u mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR