Public Transport Simulator 1.1.332 (ios)

Public Transport Simulator

Public Transport Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Public Transport Simulator, simülasyon oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin denemesi gereken yapımlardan biri.

Public Transport Simulator, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir simülasyon oyunu olarak öne çıkıyor. Detaylı grafikleri ve kaliteli görünen çevre modellemeleri ile beğeni kazanan bu oyunda taksi, otobüs ve kamyonet gibi farklı tipteki araçları kullanabiliyor, şehirde gönlümüzde dolaşabiliyoruz.

Oyunda görselliğe dair eleştiri alabilecek çok az nokta var. Fakat bir bilgisayar veya bir konsol oyunu olmadığı için bunları görmezden gelebiliyoruz. Görmezden gelemediğimiz tek nokta kontrol mekanizması. Zaman zaman oyun zevkini fazlasıyla baltalamayı başaran bu kontrol mekanizmasının ileriki güncellemelerle birlikte düzeltilmesi gerekiyor. Hassasiyetin ve geri bildirimin artırılması, kalite hissini de aynı ölçüde artıracaktır.

Buna karşı oyunda gerçekten takdiri hak eden bir fizik motoruna yer verilmiş. Kazalar esnasında meydana gelen görüntüler gerçek hayattaki gibi ekrana yansıtılıyor. Hatta çok ilginç olaylar yaşarsak bunları tekrar tekrar seyredebilme ve hatta ekran görüntüsü alarak paylaşabilme şansına sahibiz.

Bonus araba ve yarışlarla heyecanı daima canlı tutmaya çalışan Public transport Simulator, simülasyon oyunlarına ilgi duyanların denemesi gereken bir yapım.

YORUMLAR