Pudding Monsters 1.0 (ios)

Pudding Monsters

1.0
Pudding Monsters
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    330

  • Üretici

    ZeptoLab UK Limited

Pudingleri sorunsuzca dizerek buzdolabındaki arkadaşlarınızı kurtarmaya çalıştığınız bir oyun olan Pudding Monster, oldukça eğlenceli ve keyifli bir yapım.

Bu öyle bir canavar ki, hem yapışkan hem ciddi hem de tuttuğunu koparan bir yaratık. Yaratık fazla aslında sevimli mi sevimli bir karakter. Farklı bir macera yapısına sahip olan Pudding Monster oyunu, adından anlaşılacağı üzere, puding canavarını ve yaptıklarını konu alan bir yapım. Puzzle tarzında bir macera oyunu olan bu yapımda amaç puding parçalarını bir araya getirmek.  Bir tahtanın üzerinde sağa sola kaydırarak pudingleri bir araya getirmeye çalıştığımız oyunda, hareket ettirirken başka nesnelere çarpmasını önlüyoruz. Aksi takdirde oyun son buluyor. Yine aynı şekilde pudingleri hareket ettirirken üstüne düşürürsek oyun yine son buluyor. Tüm bu yaptığımız puding oyunları ise tek bir amaç için, buzdolabında kalan arkadaşlarımızı kurtarmaya çalışıyoruz.

Pudding Monster oyununda birbirinden farklı ve keyifli canavar türü bulunuyor. Bu canavarlar klon makinesi kullanarak anında çoğalabiliyor ve sağdan sola kaçıp, size saldırıp yaramazlık yapabiliyorlar. Oyun içinde pudingleri puzzle benzeri dizmek için 75 farklı bölüm bulunuyor. Seslerin çok eğlenceli olduğu bu oyunda, grafiklere pek ihtiyaç duyulmasa da gayet güzeller. Kontroller ise tam yerinde dizayn edilmiş ve kullanımı oldukça kolay.

YORUMLAR