Push Panic 1.6.5 (ios)

Push Panic

Push Panic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Renklerin ve aksiyonun eksik olmadığı Push Panic, kısa zamanda hızlı karar vermenizi gerketiren bir puzzle oyunu. Hem kafa hem refleks çalıştırmaya hazır olun.

Renkli olduğu kadar hızlı olan bu puzzle oyunu, isminin hakkını veren bir panik yaratıyor. Push Panic, yukardan sürekli renkli blokların düştüğü bir oyun. Sizin amacınız ise bu blokları en kısa sürede yok etmek. Tam oyunda dönüşü olmayan bir sona yaklaştığınızı düşünürken hızlı ve akıllı hamleler sayesinde kurtulup devam etme şansınız yüksek. Bu yüzden, sükuneti kaybetmeden ekrana odaklanmanız gerekiyor.

Tahmin edebileceğiniz gibi artan seviyelerle birlikte yeni bloklar ve hızlandırılmış oyun dinamikleri devreye giriyor. Oyuna hakim olduğunuzu düşünyorsanız kendinizi internet üzerinden gösterilen en iyiler listesiyle sınayabilirsiniz. Push Panic için yapılan en güzel şeylerden biri de farklı oyun modları. Modlar şu şekilde sıralı:

Score Panic:
Sonsuz bir oyun modunda nereye kadar dayanabileceğinizi sınayıp maksimum puanı elde etmeye çalışın.

Color Panic:
Aynı bloktan 8 tanenin ekranda durmasına izin verirseniz oyun bitiyor. Çok birikmeden hızlıca temizlik yapmanız gerekiyor.

Time Panic:
180 saniye içersinde biten bu oyun modunda en yüksek puanı almanın yollarını bulun ve oyunun ince taktiklerini keşfedin.

Eğer bulmaca oyunu oynarken rutin beklemelerle değil de sürekli bir gerilim halinde oynamak istiyorsanız, Push Panic sizin aradığınız cinste bir oyun.

YORUMLAR