Push The Squares 1.1 (ios)

Push The Squares

1.1
Push The Squares
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Push The Square boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli ve sade arayüze sahip bir bulmaca oyunudur.

Push The Square eğlenceli ve sade tasarımlı bir bulmaca oyunu arayanların mutlaka göz atması gereken seçeneklerden bir tanesi ve önemlisi de tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Hem iPad hem de iPhone cihazlarımıza indirebileceğimiz bu oyunda toplam 100 farklı bölüm bulunuyor ve bu bölümlerin her biri farklı tasarımlara sahip. Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız gibi Push The Square'de de sunulan bölümler kolaydan zora doğru sıralanmış. İlk baştaki bölümler bizi oyuna ısındırıyor sonraki bölümler ise oyunun asıl yüzünü göstermeye başlıyor.

Oyuna ilk girdiğimizde sade tasarımlı arayüz dikkatimizi çekiyor. Temiz hatlara sahip olan oyunda her şey minimalist bir şekilde sunuluyor. Oyuncuları etkilemek adına yapılan fakat keyfi baltalayan öğelerden uzak durulmuş ve bana kalırsa çok da iyi olmuş. Göz yormayan oyun uzun saatler oynansa bile baş ağrıtmıyor. 

Oyundaki temel amacımız kare kutuları aynı renkteki yıldızlarla birleştirmek. Bunu yapmak hiç de kolay olmuyor zira bazen kutular ve birleştirilmesi gereken yıldızlar çok ters bölgelerde bulunuyor. Genel olarak başarılı bir çizgide yer alan Push The Square kısa molalarınızda oynayabileceğiniz ideal bir bulmaca oyunu arıyorsanız Push The Square tam da size göre bir seçim olacaktır.

YORUMLAR