Quby Jump

Quby Jump
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Quby Jump, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz zorlu bir beceri oyunu.

Quby Jump, beceri ve reflekslere dayalı mobil oyunlar oynamaktan keyif alanların severek vakit geçirecekleri bir seçenek. Böylesine bir oyun için bir nebze yüksek kalan fiyatına rağmen rakiplerine karşı hala bir şansı olduğunu düşünüyoruz.

Oyuna girdiğimiz zaman karşımıza çıkan grafikler bugün pek çok beceri oyununda rastladığımız gibi basit ve sade tasarımlara sahip. Her ne kadar sade bir karaktere sahip olsalar da bu grafikler kesinlikle ucuz hissettirmiyorlar.

Quby Jump'taki temel amacımız ekrana dokunarak kontrol ettiğimiz kutu ile engellere takılmadan ilerlemek. Yolculuğumuz boyunca önümüze çıkan engellere çarpmamak için hızlı çalışan reflekslere sahip olmamız gerekiyor. Oyunda yoğun bir biçimde fizik motorunun etkisi hissediyoruz. Kutuların düşme efektleri, etki-tepki modellemeleri ekrana son derece üst düzey bir ambiyans eşliğinde yansıtılıyor.

Saatleri bulan oyun süresi ile hemen tükenmeyen Quby Jump, büyük küçük demeden her yaştan oyunseverin reflekslerini ve dikaktini test edebileceği, keyifli bir oyun.

YORUMLAR