Granny Smith

Granny Smith

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 629
  • DOSYA BOYUTU 20.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mediocre

Granny Smithelması ile mahallenizde özgürce koşun ve yaşlı kadın ile mahallenizdeki casusu kovalayın.

Oyun Grany Smith elmasını çok seven yaşlı bir kadın ile ilgili. Fakat bir gün bu yaşlı kadının bahçesinden hırsız elma çalıyor. Yaşlı kadın hırsızı fark ediyor ve kovalamaya başlıyor. İşte yaşlı kadının hikayesi böyle başlıyor. Siz kovalıyorsunuz hırsızı yakalamaya çalışıyorsunuz. Yalnız hırsızı kovalarken işiniz hiç kolay değil. Sizin takılmanız için koyulmuş engelleyi aşmanız gerekiyor. Bu engeller oyunu oldukça zor bir hale getiriyor.

Hırsızı kovalrken 4 farklı seviye ve 57 farklı bölümden geçiyorsunuz. Her biri ayrı eğlenceli olan bu bölümler size vaktin nasıl geçtiğini unutturacak. Oldukça akıcı ve güzel bir grafiğe sahip olan oyun Granny Smith, ücretli olarak satılıyor. Yaklaşık 4,45 TL'lik bir ücreti ödedikten sonra oyunun tamamını sorunsuz bir şekilde oynayaibliyorsunuz. Oyunda hırsızı kovalarken paralar toplamanız gerekiyor. Topladığınız bu paralar ile kendinizi daha güvene abailmek için çeşitli kask ve envanterler alıyorsunuz.

3 boyutlu olan Granny Smiht'i hem Android tabletinizden, hem de Andoid telefonunuzdan rahatlıkla oynayabiliyorsunuz. Android sistemler için fazla bir özellik istemeyen bu oyunu hem siz hem de çocuklarınız büyük keyifle oynayacak.