Racing Fever 1.5.10 (ios)

Racing Fever

Racing Fever
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Racing Fever, iPhone ve iPad'inizde fazla yer kaplamayacak kaliteli ve ücretsiz araba yarışı oyunu.

Racing Fever, iPhone ve iPad’imizde ücretsiz oynayabildiğimiz araba yarışı oyunu. Hem tek başımıza hem de dünya genelinde oyuncularla kıyasıya yarışlara katıldığımız farklı oyun modları sunan yarış oyunu görsel açıdan biraz geride kalsa da bu açığını oynanışı ve içeriğiyle unutturuyor.

iOS platformunda kaliteli kategorisine alabileceğimiz yarış oyunu ufak boyutlu olmasıyla da öne çıkıyor. Ücretsiz indirip sonuna kadar tüm modlarını satın alım yapmadan deneyebiliyoruz ancak yarışmadan kısa yoldan coins satın alarak ta modları tek seferde açma şansımız da var. Oyuna geçecek olursam, Racing Fever tekil ve çoklu modda farklı seçenekler sunuyor. Tek başımıza tek yönlü ve çift yönlü trafiğin aktığı yolda tehlikeli hareketler yaptığımız bir mod, zamana karşı yarıştığımız bir mod ve serbest stil, hiçbir kuralın olmadığı yarış modunun haricinde arkadaşlarımızla veyahut dünya genelinde herhangi bir hız tutkunuyla kafa kafaya yarıştığımız, amatörden krala 6 farklı seviyede yarışçının blunduğu çoklu oyuncu modunda oynama şansı sunan Racing Fever’da yarıştığımız aracı upgrade etme, boyama şansına da sahibiz.

Racing Fever’da çoğu araba yarışı oyununda görmediğimiz grafik detayı ayarlama seçeneği de bulunmakta. Çok eski bir iPhone veya iPad’e sahipseniz kaliteyi düşürüp akıcılığı sağlayabilirsiniz.