Raider Rush 1.0 (ios)

Raider Rush

1.0
Raider Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Raider Rush, iPhone ve iPad cihazlar için geliştirilmiş bir beceri oyunu.

Raider Rush, iPhone ve iPad cihazları üzerinde oynayabilecekleri eğlenceli fakat zorlu bir beceri oyunu arayışında olanların buguüne kadar oynamadıklarına pişman olacakları bir yapım. Pişman olmanız gerek yok çünkü oyun daha yeni çıktı!

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyundaki temel amacımız kontrolümüze verilen karakteri ilerletmek. Keyifli bir platform oyunu olan Raider Rush'ta retro grafiklere yer verilmiş. Pikselleştirilmiş modellemeler ve tasarımlar nostaljik oyunlara merakı olanları cezbedecektir.

Raider Rush'ta kolay kullanılabilen kontrollere yer verilmiş. Ekranın sol ve sağ taraflarına tıklayarak karakterimizi yönlendirip zılatabiliyoruz. Oyunu zorlu kılan en önemli detaylardan birisi de kritik yerlerde konumlandırılmış olan bıçaklar, dikenler ve diğer türden tuzaklar. Bunlara çarpmamız halinde başarısız olmuş sayılıyor ve baştan başlamak durumunda kalıyoruz.

Ekran sürekli olarak yukarı ilerlediği için çok fazla vakit kaybetmek de başarısız olmamıza sebep oluyor. Bu yüzden soluksuz bir şekilde yukarı tırmanmalıyız.

Reflekslerinize ve el becerilerinize güveniniz tam ise Raider Rush'a göz atmanızı tavsiye ediyoruz.