Rail Planner 2.0.14 (ios)

Rail Planner

Rail Planner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rail Planner uygulaması sayesinde iPhone ve iPad'lerinizi kullanarak Interrail tren sefer saatlerini görebilirsiniz.

Rail Planner uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının Avrupa Birliği içerisindeki Eurail ve InterRail tren seferleri için kullanabilecekleri zaman çizelgesi ve istasyon bilgileri uygulaması olarak yayınlanmış durumda. Resmi olan uygulamanın ücretsiz bir şekilde kullanılabilir olması ve oldukça sade bir arayüzle birlikte gelmesi sayesinde aradığınız tüm bilgilere rahatlıkla ulaşabileceğinizi de söyleyebilirim.

Her ne kadar Avrupa’da yer alan tüm tren şirketleri uygulamanın sistemine dahil olmasa da, pek çoğunun dahil olmuş olması nedeniyle istasyona gitmeden tren geliş ve gidiş saatleri hakkında tüm bilgileri edinebiliyorsunuz.

Uygulamanın sunduğu temel özellikleri listelemek gerekirse;

  • Tren istasyonlarını bulma
  • Zaman çizelgelerine göz atma
  • Favorilerinize tren seferi ekleme
  • Sürpriz ve bonuslar
  • Büyük şehirlerin haritaları
  • Ülkeler hakkında ilginç bilgiler

Çalışması esnasında sadece temel bilgilere erişmek için internet bağlantısı gerektirmeyen uygulama, diğer ek fonksiyonlarını kullanabilmeniz için 3G yahut Wi-Fi bağlantısına ihtiyaç duyuyor. Ancak uygulamanın ülkemizdeki tren seferleri konusunda bilgi sunamadığını ve sadece Avrupa’daki tren yolculukları için geçerli olduğunu da unutmamak gerekiyor. Bol bol Avrupa içerisinde seyahatler gerçekleştirenlerin göz atmak isteyebileceklerini düşünüyorum.

YORUMLAR