Rail Racing

Rail Racing
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rail Racing, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz oldukça sürükleyici ve eğlenceli bir araba yarışı oyunudur.

Rail Racing, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri üç boyutlu grafiklere sahip eğlenceli ve sürükleyici bir araba yarışı oyunudur.

Kendi seçeceğiniz ve isteğiniz doğrultusunda özelleştirebileceğiniz oyuncak arabalardan bir tanesini seçerek yarışa başlayacağınız ve bitiş çizgisine ilk sırada ulaşmaya çalışacağınız oyun, oldukça keyifli bir oynanışa sahip.

50 yarış pisti üzerinde 5 farklı kategori altında yer alan 20 adet aracın kontrolünü elinize alabileceğiniz oyun, üç boyutlu eğlenceli grafikleriyle sizleri kendisine bağlayacak.

 

Tek başınıza yapay zekaya karşı yarışabileceğiniz gibi oyun üzerinde yer alan çevrimiçi yarış modu sayesinde dünya üzerinde Rail Racing'i oynamakta olan diğer oyunculara meydan okuma şansına da sahipsiniz.

Hatta oyun içerisinde yer alan liderler listesi üzerine adınızı yazdırabilmek için mücadele edebileceğiniz oyunda yer alan oyun için güçlendiricileri toplayarak rakiplerinize karşı üstünlük elde edebilirsiniz.

Eğlenceli bir yarış oyunu deneyimini sizlere sunmak için geliştirilen Rail Racing'i iOS cihazlarınız üzerine yükleyerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.