RC Flight Sim 3D Online

RC Flight Sim 3D Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RC Flight Sim 3D Online uçak simülasyon uoyunlarından keyif alanların denemesi gereken seçeneklerden biri.

RC Flight Sim 3D Online, ücretsiz olarak indirebileceğimiz eğlenceli bir fütüristik simülasyon oyunu olarak öne çıkıyor. Hem tablet hem de akıllı telefonlar üzerinde oynayabildiğimiz bu oyunda tuhaf tasarımlı uçakları kontrol etme şansına sahip oluyoruz.

Oyunun en iyi yönlerinden bir tanesi çapraz platform desteği sunması. Bu sayede oyuncular farklı platformlara sahip cihazlara sahip olsalar bile online olarak birlikte aynı oyunda mücadele edebiliyorlar. RC Flight Sim 3D Online'da tam tamına beş farklı uçak mevcut. Bu uçaklardan istediğimizi seçip oyuna başlayabiliyoruz.

Uçak çeşitliliğindeki kadar modelleme ve grafik kalitesindeki başarısıyla da dikkatlerimizi çeken oyunda mobil cihazlarda görmeye çok alışık olmadığımız türden bir kaliteyle karşılaşıyoruz. Üstelik oyunun ücretsiz olarak sunulduğunu da hesaba katarsak oyunun gerçekten iyi bir sonuç çıkardığını söyleyebiliriz.

Uçak simülasyonu oyunları hoşunuza gidiyorsa ve üstelik ücretsiz bir seçenek arıyorsanız RC Flight Sim 3D Online mutlaka denemeniz gereken yapımlar arasında yer almalı.

YORUMLAR