RE-VOLT 2

RE-VOLT 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uzaktan kumandalı arabalarla yarışırken dünyanız büyüdükçe pistlerin daha da ilginçleştiğini fark edeceksiniz.

Bundan tam 15 sene önce başlayan RE-VOLT isimli bir oyun konsol ve PC dünyasında hatrı sayılır bir ün kazanmıştı. Mini uzaktan kumandalı arabaların furya olmaya başladığı bu dönemde evinizde orjinal bir oyun olmanızı saplayan RE-VOLT'un yapımcıları, maalesef online multiplayer seçenekleri konusunda teknolojik imkansızlıklar yaşıyorlardı ve oyuncular bu sebepten ötürü internet üzerinden buldukları rakiplerle yarışamıyordu.

RE-VOLT 2 bu handikaplı durumu tamamen değiştiriyor. Multiplayer oyun seçeneğiyle, 264 pistiyle ve 4 farklı oyun moduyla RE-VOLT 2 uzun süre boyunca size iyi bir vakit geçirmeyi garanti eden bir oyun. Çocuk odasından tutun, caddeler, kanalizasyon ve şantiye alanı gibi yarış alanlarından ne kadar yaratıcı pistlerin çıkabileceğini bize ispatlayan oyunda aynı zamanda Mario Kart benzeri bir kapışma mekaniği de var. Silah edinebildiğiniz oyunda rakiplerinize saldırıp onların sıralamalarını olumsuz etkileyebiliyorsunuz.

Eğer online yarış oyunlarını seviyorsanız ama daha yaratıcı bir oyun arıyorsanız RE-VOLT 2 iOS için bulabileceğiniz en eğlenceli oyunlardan biri olarak cihazınızdan uzun bir süre silemeyeceğiniz bir alanı tutacaktır.

YORUMLAR