RE-VOLT 3

RE-VOLT 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RE-VOLT 3, iPhone ve iPad'inizde ücretsiz oynayabileceğiniz en iyi rc araba yarışı oyunu.

RE-VOLT 3, radyo kontrollü (rc) araçları kullanma fırsatı veren popüler yarış oyunu. iOS platformuna da ücretsiz çıkış yapan oyunda canavar kamyon, yarış otomobili, klasik araba kategorisinde 50’in üzerinde rc araba - yarıştıkça kilidi açılabilir şekilde – bulunuyor.

Mobilde gerçeğe yakın rc araba yarışı deneyimi sunan RE-VOLT’un yenisinde hazır araçlarla online ve görev bazlı yarışlara katılabiliyorsunuz. Yarışacağınız aracı galeriden seçebildiğiniz gibi kendiniz tasarlama şansına da sahipsiniz ki kendi üretiminiz olduğundan dilediğiniz gibi özelleştirebiliyor, parçalarını değiştirebiliyor, sosyal medyada paylaşabiliyorsunuz.

Farklı oyun modlarıyla oldukça uzun oynanış sunan RE-VOLT 3’te hem grafikler hem de kontrol sisteminin iyileştirildiğini belirtmek gerek. Pistler, özellikle de rc arabaların modellemeleri son derece başarılı olmakla birlikte oynanışta gerçeğe bir adım daha yaklaşıldığı öğretici bölümünde dahi hissediliyor. Öğretici demişken seriyi daha önce oynamadıysanız oyunun başlangıcında karşılaştığınız öğretici aşamasında tüm hareketleri kolaylıkla öğrenebiliyorsunuz.

YORUMLAR