Recording Pro 4.0.0 (ios)

Recording Pro

Recording Pro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Recording Pro fonksiyonel özellikleriyle dikkat çeken bir ses kayıt uygulamasıdır.

Recording Pro iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmış kapsamlı bir ses kayıt uygulamasıdır. Ücretli olarak sunulan uygulama şu an ücretsiz olarak indirilebiliyor. Bu kampanyayı kaçırmadan hemen yüklemenizi tavsiye ediyorum.

Recording Pro iOS cihazlarınıza indirebileceğiniz en fonksiyonel ses kayıt uygulamalarından bir tanesi. Toplantılar, sınıf ortamı, ropörtajlar esnasında kullanabileceğiniz Recording Pro sayesinde en önemli detayları bile kaçırmadan yakalayabileceksiniz. Yapılan ses kayıtları otomatik olarak MP3 olarak kaydedilmekte. Dilerseniz kayıtları sıkıştırabilir ve daha az yer kaplamalarını sağlayabilirsiniz. Bu arada MP3 formatında kaydetmek zorunluluğu yok; uygulamada WAV dosya seçeneği de sunulmakta.

Uygulamanın en fazla öne çıkan özelli iCloud desteği sunması. Bu özelliği sayesinde kaydettiğiniz sesleri direkt olarak iCloud hesabınızda saklayabilirsiniz. Dilerseniz kendi belirleyeceğiniz bir parola ile özel kayıtlarınızı üçüncü şahısların erişiminden koruyabilirsiniz.