Red Bull Racers

Red Bull Racers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Red Bull Racers baş döndürücü bir yarış oyunudur

Red Bull Racers eğer araba yarışı oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek eğlenceli bir mobil yarış oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerimize ücretsiz olarak indirebileceğimiz oyunda tıpkı çocukluğumuzda oynadığımız raylı araba yarışı oyuncaklarına benzer bir şekilde yarışlara katılıyoruz. Oyundaki temel amacımız en yüksek hızla giderken yarış pistinden çıkmamaya özen göstermek ve rakiplerimizi geride bırakarak bitiş çizgisini ilk geçen araba olmak. Bu iş uçuk tasarıma sahip yarış pistleri sayesinde daha da heyecanlı bir hale geliyor. Oyun bize baş döndürücü bir tecrübe sunuyor ve uzun atlayışlar, fizik kurallarını zorlayan numaralar yapmamıza olanak tanıyor.

Red Bull Racers oldukça yüksek kaliteye sahip grafiklerle donatılmış. Eğlenceli oynanış ve bu yüksek kaliteli grafiklere gerçekçi fizik motoru eklenince oyun benzerlerinden sıyrılıyor. Oyun müzikleri de Red Bull Racers'ın kalitesini arttırıyor.

Red Bull Racers'da yer verilen çoklu oyuncu modu sayesinde oyunu arkadaşlarımızla oynayabilmekteyiz. Oyunda arkadaşlarımıza karşı yarışmamız oyuna daha fazla eğlence katıyor ve rekabet sayesinde oyun kendini daha çok oynatıyor.