Redline Rush 1.3 (ios)

Redline Rush

1.3
Redline Rush
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Redline Rush eğlenceli bir yarış oyunudur

Redline Rush birbirinden hızlı yarış arabalarını kullanarak asfaltların tozunu attırdığınız eğlenceli bir mobil yarış oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Redline Rush farklı oyun türlerini birleştiren bir yapıya sahip. Eğer bilgisayarlarınızda veya konsollarınızda Burnout gibi aksiyon dolu yarış oyunlarını oynadıysanız yabancılık çekmeyeceğiniz Redline Rush bu oyun türünü Temple Run gibi kaçış oyunlarıyla birleştiriyor ve ortaya eğlenceli bir sonuç ortaya çıkıyor. Redline Rush'da bir yandan yüksek hızda ilerlerken diğer yandan yolumuz üzerindeki altınları toplamaya çalışıyoruz. Bunun yanında kaza yaparak yarış dışı kalmaktan sakınıyoruz.

Redline Rush heyecan dolu anlara tanık olacağınız bir oyun. Yüksek hızda yarışırken polis arabalarını ve trafikteki arabaları yok edebiliyorsunuz. Fakat refüjler ve duvarlara çarptığınızda ise yarış bitiyor. Ayrıca bonusları toplayarak geçici avantajlar kazanabiliyor ve yarışta bir adım öne geçebiliyorsunuz.

Redline Rush oldukça yüksek grafik kaltiesine sahip. Kullandığımız spor arabaların haricinde yarış pistleri de oldukça detaylı bir görünüme sahip. Eğer yarış oyunlarını seviyorsanız Redline Rush hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR