Reflection 2.8 (ios)

Reflection

2.8
Reflection
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Reflection uygulamasını kullanarak fotoğraflarınıza yansıma efektleri ekleyebilirsiniz.

Reflection ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanarak çektiğiniz fotoğraflara yansıma efekti ekleyebilirsiniz. Ortada bir göl veya deniz olmasına gerek yok. Ne çekerseniz çekin Reflection’ı kullanarak muhteşem görünen yansıma görüntüleri yaratabilirsiniz.

Uygulama görsel olarak etkileyici sonuçlar çıkartıyor olmasına rağmen son derece kolay kullanım özelliklerine sahip. Fotoğrafçılık konusunda teknik bilgiye sahip olmasanız bile Reflection’ı kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Uygulamada ilk olarak yapmanız gereken şey ya yeni bir fotoğraf çekmek ya da daha önce çektiğiniz herhangi bir fotoğrafı seçmek. Bu aşamadan sonra fotoğrafınıza kolayca yansıma efekti ekleyebilirsiniz. Ekranın alt kısmında yansıma efektini düzenleyebileceğiniz bir takım araçlar bulunuyor. Bu araçları kullanarak yansımaya filtre ekleyebilir ve diğer görsel bileşenleri düzenleyebilirsiniz. Efektlere paralel olarak resminizi de düzenleme şansına sahipsiniz.

Tüm ayarlamaları yaptıktan sonra fotoğrafınızı sosyal medya kanalları üzerinden paylaşma şansına da sahipsiniz. Basit fakat etkili bir araç olarak göze çarpan Reflection, orijinal çalışmalar yaratmak isteyen herkesin denemesi gereken bir uygulama.

YORUMLAR