Reigns: Game of Thrones 1.0 (ios)

Reigns: Game of Thrones

1.0
Reigns: Game of Thrones
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Reigns: Game of Thrones, iPhone ve iPad üzerinden oynanabilen, Game of Thrones temalı bir tür rol yapma, strateji oyunudur.

Reigns: Game of Thrones, iOS işletim sistemi için geliştirilen, iPhone ve iPad üzerinden oynanabilen, kendine has bir tür rol yapma oyunudur. 

Daha önce Reings adıyla yayınlanan ve birçok ödül alan rol yapma oyunu, oyunculara bir kral olma şansı veriyordu. Daha doğrusu bir kral olup, karşısına çıkan sorunlara çözümler buluyor ve onların sonuçlarını görüyorduk. Reings: Game of Thrones ise George R. R. Martin tarafından yazılan fantastik roman Game of Thrones'un HBO uyarlaması üzerine hazırlanan bir rol ypama oyunu.

İlk oyunda olduğu gibi Game of Thrones modunda da oyuncular yine çeşitli kararlar alacaklar ve onların sonuçlarının nereye gideceğini görecekler. Çok sevilen bir dizinin uyarlaması olması oyuncuların ilgisini çekerken, oyunun özellikleriyse hemen aşağıdaki gibi sıralanmış durumdalar. 

Zorlu Oyuncular: Demir Tahttan Cersei Lannister, Jon Snow, Daenerys Targaryen, Tyrion Lannister, Sansa Stark ve daha fazlası. Hikayelerine özgü meydan okumalar ve gizemlerle yüzleşmek için kilidini açtığınız her kral ve kraliçe arasındaki değişim.

İradenizi İfade Et: Yedi Krallığın kaderini değiştirmek için sola ya da sağa sola, Westeros halkının ateşli memnuniyeti ve öngörülemeyen taleplerini duyunca sonsuza dek. Belli bir karakter rahatsız edici olursa, Majesteleri'ndeki kaygılarını ortadan kaldırmak için kartlarını yarıya kadar yırtıp - ne pahasına olursa olsun?

Reenvision Westeros: Melisandre’ın vizyonları sizin oyun alanınız ve Iron Throne’ye oturacak olanların kaderlerini hayal etmek için televizyon dizisinin ötesine uzanıyor. Sansel Stark'ın Jaime Lannister ile evlenmesi durumunda Baelor'un Büyük Sept'u Cersei olarak yeniden inşa edin veya Yedi Krallık'ın yolunu keşfedin.

Regal Mini Oyunları: En güçlü yöneticilerin bile endişelerini bir kenara bırakıp, şimdi ve o zaman daha önemsiz meselelere katılmaları gerekiyor. Jousting'den taverna kavşaklarına kadar, bu rahatsızlıklar sonuçsuz kalmaz!

Bir Grander Reigns: Reigns serisinin hayranları, serilerdeki en büyük, en derin girişten memnun olacaklar, ki bu sadece bildiğiniz hikayeleri geri almaz, aksine sizin yeni maceralarınızı yaratmanızı sağlar.

Iconic Soundtrack: Westeros'un kaderini ve topraklarında yaşayanları Rami Djawadi'nin HBO serisinin yükselen skoruna karar verin.

YORUMLAR