Relics of Gods

Relics of Gods
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Relics of Gods mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir MOBA oyunudur

Relics of Gods online olarak oynayabileceğiniz ve büyülü güçlerinizi konuşturabileceğiniz MOBA türünde bir mobil RPG oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Relics of Gods'da dünyanın yok olmasıyla başlayan bir hikaye konu alınıyor. Şeytani güçler dünyayı istila ettikten sonra bozulan düzeni tekrar eski haline döndürmek için bir grup kahraman gönüllü oluyor. Bu kahramanlar bu işi gerçekleştirmek için Tanrı'lardan kalan antik kalıntılara ihtiyaç duyuyorlar. Oyun boyunca bu kalıntıları toplayarak birleştirmeye çalışıyoruz; bunun için de düşmanlarımızla savaşmamız gerekiyor.

Relics of Gods'ı dilerseniz tek başınıza, dilerseniz online olarak oynayabilirsiniz. Oyunun senaryo modunda sinematiklerle desteklenen bir hikayeye tanık olurken online modda 3'e 3 maçlar yapıyorsunuz. Oyunun savaş sistemi klasik MOBA oyunlarından biraz farklı. Relics of Gods'da Final Fantasy oyunlarına benzeyen bir sıra tabanlı savaş sistemi mevcut.

Relics of Gods oldukça güzel grafiklere sahip. Eğer sıra tabanlı savaş sistemine sahip bir MOBA oynamak isterseniz Relics of Gods hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR