Ride to hill: Offroad Hill Climb

Ride to hill: Offroad Hill Climb
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yarış dünyasına hoş geldiniz.

Bünyesinde bulundurduğu birbirinden farklı araçlar ile mobil platformda yarış oyunları arasına katılan Ride to hill: Offroad Hill Climb, etkileyici bir yapıya sahiptir.

Oyun içerisinde 3D grafikler bulunurken içerik de oldukça tatmin edicidir. Mobil platformda 500 binden fazla oyuncuya sahip olan yapım, online modu sayesinde çeşitli milletlerdeki mobil yarış oyunlarını ortak bir çatı altında birleştiriyor. Tamamen ücretsiz olarak karşımıza çıkan yapım, yayınlandığı günden bu yana oldukça geniş bir kitle tarafından oynanmaktadır.

Oyun içerisinde jeep ve traktör gibi çeşitli araç seçimi de yapabileceğiz. Oyuncular diledikleri araçların performanslarını artırabilir ve daha hızlı bir yapıya kavuşturabilirler. Oldukça sade grafik seçeneklerine sahip olan mobil oyunda, hem eğlenceli hem de aksiyon dolu dakikalar geçirerek tempolu bir yarış dünyasına giriş yapacağız. 

Ücretsiz olarak mobil platform oyuncularına sunulan yapım, eğlence dolu yapısı ile bizlere bir yarış dünyasından daha fazlasını sunacak. Oyuncular gerçek zamanlı olarak yarışlara katılabilecek ve adrenalin dolu anlar yaşayabilecekler.  
 

YORUMLAR