Ridge Racer Draw And Drift

Ridge Racer Draw And Drift
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ridge Racer Draw And Drift mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Ridge Racer Draw And Drift eğer yanlayarak lastik yakabildiğiniz oyunları seviyorsanız size bolca eğlence sunacak bir mobil yarış oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir drift oyunu olan Ridge Racer Draw And Drift'de bize hız sınırlarını zorlayan spor arabaları kullanabilme imkanı veriliyor. Oyun boyunca katıldığımız yarışları kazanıp para toplayabiliyoruz ve bu parayı yeni arabaların kilidini açmak için kullanabiliyoruz. Ayrıca çeşitli kartlar sayesinde sahip olduğumuz araçları geliştirebilmemiz de mümkün. Oyunda 16 yarış arabası seçeneğine sahibiz.

Ridge Racer Draw And Drift'ın oyun sistemi bir hayli ilginç. Oyunda yarışlara başlamadan önce bizden yarış rotamızı belirlememiz isteniyor. Karşımıza çıkan yarış pistinin kuşbakışı haritasında gideceğimiz yolu çiziyoruz. Yarışlar başladığında ise aracımız önceden çizdiğimiz rota üzerinde otomatik olarak ilerliyor. Biz sadece aracımıza nitro vererek hızlanmasını sağlıyor ve drift yapıyoruz. Driftleri yaparken doğru zamanlamayı yakalamamız gerekmekte.

Ridge Racer Draw And Drift'in multiplayer tabanlı bir oyun olması oyuna heyecan katıyor. Çok oyunculu karşılaşmalarda diğer oyuncuları geçmeye çalışıyorsunuz. Oyunun grafikleri bir hayli güzel.

YORUMLAR