Ridge Racer Slipstream

Ridge Racer Slipstream
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ridge Racer Slipstream, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz son sürat ve heyecan verici üç boyutlu araba yarışı oyunudur.

Ridge Racer Slipstream, iOS kullanıcılarının iPhone, iPod ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri 3 boyutlu grafiklere sahip etkileyici ve sürükleyici bir araba yarışıdır.

Namco Bandai firması tarafından ilk kez 1993 yılında geliştirilen Ridge Racer yarış oyunu serisinin, 20. yılına özel olarak geliştirilen Ridge Racer Slipstream, oyunun 20 yıl sonunda geldiği noktayı adeta oyunseverlere göstermektedir.

Bir yandan rakiplerinizle son sürat yarışırken bir yandan da karşınıza gelecek olan keskin virajlara drift yaparak gireceğiniz oyun oldukça nefes kesen bir oynanışa sahiptir.

Adrenalinin bir an olsun bile azalmadığı oyunda kullanabileceğiniz farklı 12 araç ve yüzlerce özelleştirme seçeneği sizleri bekliyor. Hayallerinizi süsleyen arabaları yaratarak, yarış pistlerinde rakiplerinize fark atmanın vereceği keyif yaşamak gerçekten paha biçilemez.

 

Tek kişilik senaryo modunda ilerleyerek birçok başarım elde edebileceğiniz ve birbirinden güçlü rakiplerle karşı karşıya geleceğiniz oyunda sizi saracak farklı oyun modları da yer almaktadır.

Aynı zamanda Facebook entegrasyonu sayesinde oyun içerisinde kazanmış olduğunuz başarımları ve ilerlemeleri doğrudan Facebook üzerinde arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.

Sonuç olarak Ridge Racer Slipstream; farklı arabaları, özelleştirme seçenekleri, oynanış modları, yarış pistleri, üç boyutlu efektleri ve çok daha fazlasıyla fark yaratan bir yarış oyunu olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

YORUMLAR