Ringtones for iOS 7

Ringtones for iOS 7
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ringtones for iOS 7 uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınız için hem zil hem de bildirim sesleri yapabilirsiniz.

Ringtones for iOS 7 uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda bulunan zil ve uyarı seslerinin istediğiniz gibi özelleştirilebilmelerini sağlayan ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve çok kolay kullanılır yapısıyla tercih edebileceğiniz araçlardan birisi haline geliyor.

Uygulama sadece çağrılar için zil seslerini değil, aynı zamanda SMS uyarılarını, Tweet uyarılarını ve cihazınızdaki diğer uyarı tonlarını da düzenleyebiliyor. İçerisinde bulunan çok sayıdaki lisanslı ses sayesinde cihazınızla birlikte gelen seslerden daha fazla seçeneğe sahip olacağınızı söyleyebilirim.

Aynı zamanda zil sesi yapma aracına da sahip olan uygulama sayesinde müziklerinizi kırpabiliyor ve zil seslerine uygun hale de getirebiliyorsunuz. Tabii ki zil sesini uygulamadan önce bir önizleme yapma şansınız da mevcut. İsterseniz cihazınızın mikrofonunu kullanarak kendi sesinizi kaydetme özelliğinden de faydalanabilir ve arkadaşlarınıza şakalar dahi yapabilirsiniz.

Seslere uygulanabilen çeşitli efektler sayesinde oldukça renkli bir zil sesi yaratma deneyimi yaşayacağınızı söyleyebilirim. Dilerseniz hazırladığınız zil seslerini dostlarınıza diğer sosyal ağlardaki hesaplarınız üzerinden de gönderebiliyor ve böylece onların yorumlarını da alabiliyorsunuz.

Eğer iOS işletim sistemli mobil cihazlarınızda kullandığınız zil ve bildirim seslerini yetersiz buluyorsanız kesinlikle denemeden geçmemenizi öneriyorum. Uygulamanın cihazlarda herhangi bir performans sıkıntısı ya da pil tüketimine sebep olmaması da artıları arasında sayılabilir.

YORUMLAR