Ringtones for iPhone

Ringtones for iPhone
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ringtones for iPhone içerisinde farklı zil sesleri içeren bir iOS uygulamasıdır

Ringtones for iPhone eğer iPhone zil sesinizden sıkıldıysanız ve iPhone'unuza yeni bir hava kazandırmak istiyorsanız hoşunuza gidebilecek bir zil sesi uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınız için geliştirilmiş olan Ringtones for iPhone içerisinde klasik olarak farklı iPhone zil seslerine yer veriyor. Kullanıcılar bu zil seslerine kategoriler altından göz atabiliyorlar. Eğlenceli sesler, klasik sesler, film müzikleri ve ses efektleri gibi kategoriler altında yer alan bu zil seslerinin yanısıra Ringtones for iPhone içerisindeyaygın olarak tercih edilen zil sesleri popüler zil sesleri olarak listeleniyor.

Ringtones for iPhone zil seslerinin yanında bildirim sesi ve mesaj sesi seçeneklerine de yer veriyor. Uygulamanın güzel yönü kullanıcılara iPhone zil sesi yapma konusunda yardımcı olması. Bu özellikten faydalanarak müzik arşivinizde yer alan ses dosyalarını kullanarak kendi zil seslerinizi yaratabiliyorsunuz ve sınırsız sayıda zil sesi seçeneğine sahip oluyorsunuz. Benzer şekilde sahip olduğunuz ses dosyalarını kullanarak bildirim sesleri ve mesaj sesleri de yaratabiliyorsunuz. Uygulama mikrofonunuzu kullanarak sesler kaydetmenize ve bu sesleri de zil sesi, bildirim sesi veya mesaj sesi yapmanıza izin veriyor.

Ringtones for iPhone, iOS için geliştirilmiş zil sesi uygulamaları arasında en zengin içeriğe sahip olan uygulamalardan biri.